Zamki z kluczami

Sortuj wg.:
orderby
Wyświetl:

Komentarze (0)

Niedostępne
5.00 PLN
Ilość w magazynie: 0

64mm*34mm

Komentarze (0)

2.00 PLN
Ilość w magazynie: 845

18mmx33mm

Komentarze (0)

1.80 PLN
Cena podstawowa: 1.80 PLN / szt.
Ilość w magazynie: 315

18mmx33mm

Zamki z kluczami - pewni mini obrońcy

Zamek - to mechaniczną migawkę, którą stosuje się dla zamykania drzwi i skrzynek, jak również zabezpiecza blokadę w celu zapobiegania porwania przedmiotów. Słowo jest przejęte z polskiego «zamek». W zależności od mocowania odróżniają zamki na zawiasach, specyfikacje, wbudowane (wrzeźbieni).

Trafnie, najbardziej rozpowszechniony klucz na świecie na obrazach i freskach - to klucz apostoła Piotr. W tym nie nic dziwne, przecież liczy się, że sw. Piotr jest «strażem niebieskich drzwi» i trzyma w swoich rękach klucze od raju.

W naszym Internet-sklepie, możemy zaproponować wam dekoracyjne kasetowe i na zawiasach zamki, którzy wy możecie zamówić hurtem lub w detalu.

Zwrócicie uwagę na kasetowy mosiężny zamek dla szkatułek, z dużym kluczem złotego koloru. Czym więcej zamówienie, tym tańszy wam będzie kosztować towar.

Także u nas jest na zawiasach dekoracyjny zamek srebrnego koloru z dwoma czarnymi kluczami w komplecie. Wszystkie nasze zamki i klucze, są zrobione z lepszego metalu w republice Polska. Jakość gwarantujemy! Umacniać wszystkie te zamki wam pomogą gwoździe lub wkręty.

Na zawiasach zamki, które często podają się za wiszących, w ostatnich czasach stali się bardzo popularnymi wśród zakochanych całego pokoju. Młody pary przymocowuje na zawiasach zamki na metalowe ogrodzenie mostów lub innych architektonicznych form. Te zamki stały się symbolem oddania i słuszności sobie. Także legenda głosi, że ten, kto powiesił na tym miejscu swój zamek, obowiązkowo tutaj jeszcze wróci.

Zawsze czekamy i wierzymy, że obowiązkowo wrócicie w nasz sklep jeszcze wiele raz!

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Nasze współrzędne:

Metalfurnitura

37700, Przemyśl
ul. Rokitniańska 9/6

Pokaż na mapie

09:00 - 18:00

close
^ W górę

Używamy plików cookie w tej witrynie do zbierania informacji